Automaty samosprzedające
 
Automaty samosprzedające / Do kawy

Automaty do kawy

- ekspresy vendingowe na kawę ziarnistą i instant

Pokaż:   na stronie    Sortuj wg:     Sortuj:    

Nasza oferta automatów do kawy to urządzenia wyprodukowane przez renomowanych, uznanych na świecie producentów maszyn vendingowych. Luce, Lavazza Blue, Canto - te włosko brzmiące nazwy to bardzo znane modele, jedne z najchętnej wybieranych automatów samosprzedających, które codziennie parzą pyszną kawę w dziesiątkach miejsc Polski.

Jako jedna z nielicznych firm na rynku kompleksowo obsługujemy automaty do kawy - oferujemy ich wynajem, serwis oraz sprzedaż produktów do nich. Ponadto oferujemy naszym Klientom możliwość wyboru automatu w zależności od rodzaju parzonej kawy - ziarnistej lub instant.

Kawa z automatu to nie tylko udogodnienie dla pracowników firmy. Jest to również doskonały ukłon w stronę Klientów odwiedzających Twoją firmę, którzy, czekając w poczekalni, mogą uraczyć się filiżanką tego pysznego, ciemnego napoju.

Automaty do kawy zastępują dużą część tradycyjnego ruchu bufetowego, ograniczając koszty, minimalizując czas przygotowania i wydawania kawy oraz maksymalizując wygodę tych procesów. Wynajem takego automatu to dla Twojej firmy, placówki, czy też oddziału naprawdę znakomity pomysł.

Zapraszamy do kontaktu, oczywiście przy filiżance wybornego espresso z automatu!


 
 
O nas
Informacje
Automaty samosprzedające:
Produkty do automatów:
Napoje gorące   |   Napoje zimne   |   Przekąski
Menu:
Strona główna   |   O firmie   |   Kontakt   |   Lokalizacja
POLMAR - automaty do kawy
projekt i realizacja: BigCom